Możemy zmienić wasze życie ! Ale nie wierzcie nam tylko na słowo…


0
Langues

Uczestnicy naszych szkoleń potwierdzili

Chęć polecenia szkolenia
98%
Zwiększenie skuteczności
96%
Oszczędność czasu
95%
Większy komfort
95%

BRUNO CATHELINAIS
Prezes Zarządu Grupy Bénéteau

«Interactifs to metoda wyjątkowa w tym znaczeniu, że usuwa wszelkie niedopowiedzenia, pozwala dotrzeć jak najszybciej do sedna problemu i znaleźć autentyczne rozwiązanie, naprawdę zaakceptowane przez wszystkich. Praktykowanie tej metody z pracownikami to realna szansa na głęboką zmianę w firmie i podniesienie na stałe skuteczności.»

CHRISTIAN DUVILLET
Dyrektor Generalny Grupy LCL

«Uważam, że profesjonalne podejście do relacji, nauczane przez Interactifs, to jeden z kluczowych elementów naszej pracy. Uporządkowane komunikaty oraz sposób i styl porozumiewania się stanowią, obok fachowości i znajomości produktów, podstawę doskonałości operacyjnej naszego banku.»

THIERRY BOIRON
Poprzednio Dyrektor Generalny Laboratoires Boiron

«Dyscyplina Interactifs® stała się dla mnie podstawą harmonijnego życia i pierwszym krokiem w stronę ekologii. Dzięki niej jestem na co dzień świadomy moich najgłębszych intencji, a tym samym potrafię lepiej wyrażać myśli, porozumiewać się w sposób prosty i skuteczny. Dyscyplina Interactifs® to dla mnie komunikacja oparta na zaufaniu do siebie i do innych. Pomaga mi podchodzić z szacunkiem, pokorą i otwartością zarówno do poglądów moich rozmówców, jak i do moich własnych, dzięki czemu mogę budować dobre relacje i tworzyć wokół siebie pozytywną atmosferę – a to sprzyja mojemu zdrowiu! Dziękuję całemu zespołowi Interactifs!»

ROBERT GUILLET
Wiceprezes Unilever Food Solutions

«Kiedy zadaję sobie pytanie, dlaczego tyle razy, na różnych stanowiskach, szkoliłem moje zespoły z Dyscypliny Interactifs®… to oprócz korzyści dla mnie samego… robiłem to po prostu dlatego, że za każdym razem wpływ na naszą działalność był tak oczywisty! Jak jasno i precyzyjnie wyrazić cel, do którego dążymy, jak komunikować się w sposób prosty i bezpośredni na każdym szczeblu hierarchii, jak zbudować logiczny proces wspólnej refleksji, aby wypracować konkretne rozwiązania w skomplikowanych sytuacjach – to nie przychodzi samo. Ale można się tego nauczyć i stosować w praktyce, aż w końcu staje się to codziennym nawykiem, który pozwala mnie samemu i moim ludziom oszczędzić czas i energię, zwiększyć skuteczność i poprawić wyniki.»

PHILIPPE DAUGER
Dyrektor ds. obsługi posprzedażnej na Europę PSA

« Interactifs to jedyne szkolenie, które nawet dziś, kilka lat po jego zakończeniu, nadal przynosi mi konkretne korzyści. To podwójna wygrana: mam lepsze samopoczucie, więcej komfortu i spokoju ducha, a jednocześnie działam szybciej i bardziej skutecznie, zarówno w moim życiu zawodowym, jak i prywatnym. To przeciwieństwo manipulacji. To podejście jest jeszcze skuteczniejsze, jeśli osoba naprzeciwko mnie też przeszła szkolenie Interactifs.»

WALTER LENARDUZZI
Dyrektor Tech Oracle

„Technologia to narzędzie, a Dyscyplina Interactifs oddziałuje bezpośrednio na siłę napędową nowej gospodarki, mianowicie na człowieka. Moim zdaniem należałoby na nowo zdefiniować rolę człowieka w przedsiębiorstwie i na tej podstawie pokazać, że wartość rodzi się z wymiany, z rozmowy. Trzeba też umieć pobudzić tę wymianę i uczynić ją owocną. Interactifs robi to każdego dnia.”

NIKOS SPENTZAS
Managing Director Unilever Food Solutions, Grecja

„Idzie nam świetnie, odnotowujemy wzrost na poziomie 10%. W tym sukcesie ma swój udział szkolenie Interactifs. Ale nie chodzi w nim tylko o wskaźniki ilościowe. Udało nam się stworzyć zgraną drużynę zwycięzców! To szkolenie pozwala uzyskiwać wyniki i przejść do działania!”

FLEMMING MORGAN
Dyrektor Generalny Nutricia i członek zarządu Danone

“Cała moja Ekipa Zarządzająca brała udział w tym szkoleniu, co poprawiło naszą skuteczność jako firmy. W pełni zachwalam je tym wszystkim, którzy chcą polepszyć swoje umiejętności komunikacyjne.”

GUILLAUME GIRARD-REYDET
CEO Pernod Ricard Polska

“To wręcz nieprawdopodobne, że po tylu latach od spotkania Interactifs w 1993 roku, nadal dobrze pamiętam i korzystam, z tego, czego się uczyłem.”

VINCENT GOUTALLIER
Senior Executive Accenture

«Ja i moje zespoły już nie sprzedajemy w ten sam sposób!”

PATRICE FILOCHE
Poprzednio Dyrektor GeneralnyLactalis Parmalat LatAm

“Stosuję Dyscyplinę Interactifs w moich kontaktach z lokalnymi władzami. To podejście jest szczególnie użyteczne w chwilach napięcia czy w trudnych rozmowach lub negocjacjach, kiedy konieczne jest zachowanie taktu. Dzięki temu łatwiej się koncentruję i unikam zarzutów czy niepotrzebnie ostrej konfrontacji. W ten sposób nawiązuję z moimi rozmówcami bliższe więzi, bo postrzegają mnie jako człowieka konstruktywnego, a nie konfliktowego lub groźnego. Sprowadza się to do tego, że łatwiej jest uzyskać to, co było w planach, a przynajmniej zawrzeć bliski temu kompromis. Wykorzystywanie Dyscypliny Interactifs w mojej ekipie buduje coś jeszcze: trwałe fundamenty wzajemnego szacunku.”

HANI RAMZI
Marketing & Business Development Vice President Alcatel Lucent

“Zaraz po wyjściu ze szkolenia poświęconego Interactif bawisz się tymi prostymi i praktycznymi narzędziami z natychmiastowym skutkiem. Następnie sprawdzasz ich skuteczność w codziennych relacjach zawodowych i osobistych. Ostatecznie zdajesz sobie sprawę, że jesteś przesiąknięty skuteczną dyscypliną relacji, która jest ponadto „uniwersalna”…””

 

Ce site utilise des cookies pour améliorer le confort d'utilisation. En acceptant de continuer sans modifier les paramètres de votre navigateur, vous acceptez leur utilisation. Règles de confidentialité - Utiliser des cookies