Możemy zmienić wasze życie ! Ale nie wierzcie nam tylko na słowo…


0
Langues

Uczestnicy naszych szkoleń potwierdzili

Chęć polecenia szkolenia
98%
Zwiększenie skuteczności
96%
Oszczędność czasu
95%
Większy komfort
95%

BRUNO CATHELINAIS
Prezes Zarządu Grupy Bénéteau

«Interactifs to metoda wyjątkowa w tym znaczeniu, że usuwa wszelkie niedopowiedzenia, pozwala dotrzeć jak najszybciej do sedna problemu i znaleźć autentyczne rozwiązanie, naprawdę zaakceptowane przez wszystkich. Praktykowanie tej metody z pracownikami to realna szansa na głęboką zmianę w firmie i podniesienie na stałe skuteczności.»

CHRISTIAN DUVILLET
Dyrektor Generalny Grupy LCL

«Uważam, że profesjonalne podejście do relacji, nauczane przez Interactifs, to jeden z kluczowych elementów naszej pracy. Uporządkowane komunikaty oraz sposób i styl porozumiewania się stanowią, obok fachowości i znajomości produktów, podstawę doskonałości operacyjnej naszego banku.»

THIERRY BOIRON
Poprzednio Dyrektor Generalny Laboratoires Boiron

«Dyscyplina Interactifs® stała się dla mnie podstawą harmonijnego życia i pierwszym krokiem w stronę ekologii. Dzięki niej jestem na co dzień świadomy moich najgłębszych intencji, a tym samym potrafię lepiej wyrażać myśli, porozumiewać się w sposób prosty i skuteczny. Dyscyplina Interactifs® to dla mnie komunikacja oparta na zaufaniu do siebie i do innych. Pomaga mi podchodzić z szacunkiem, pokorą i otwartością zarówno do poglądów moich rozmówców, jak i do moich własnych, dzięki czemu mogę budować dobre relacje i tworzyć wokół siebie pozytywną atmosferę – a to sprzyja mojemu zdrowiu! Dziękuję całemu zespołowi Interactifs!»

ROBERT GUILLET
Wiceprezes Unilever Food Solutions

«Kiedy zadaję sobie pytanie, dlaczego tyle razy, na różnych stanowiskach, szkoliłem moje zespoły z Dyscypliny Interactifs®… to oprócz korzyści dla mnie samego… robiłem to po prostu dlatego, że za każdym razem wpływ na naszą działalność był tak oczywisty! Jak jasno i precyzyjnie wyrazić cel, do którego dążymy, jak komunikować się w sposób prosty i bezpośredni na każdym szczeblu hierarchii, jak zbudować logiczny proces wspólnej refleksji, aby wypracować konkretne rozwiązania w skomplikowanych sytuacjach – to nie przychodzi samo. Ale można się tego nauczyć i stosować w praktyce, aż w końcu staje się to codziennym nawykiem, który pozwala mnie samemu i moim ludziom oszczędzić czas i energię, zwiększyć skuteczność i poprawić wyniki.»

PHILIPPE DAUGER
Dyrektor ds. obsługi posprzedażnej na Europę PSA

« Interactifs to jedyne szkolenie, które nawet dziś, kilka lat po jego zakończeniu, nadal przynosi mi konkretne korzyści. To podwójna wygrana: mam lepsze samopoczucie, więcej komfortu i spokoju ducha, a jednocześnie działam szybciej i bardziej skutecznie, zarówno w moim życiu zawodowym, jak i prywatnym. To przeciwieństwo manipulacji. To podejście jest jeszcze skuteczniejsze, jeśli osoba naprzeciwko mnie też przeszła szkolenie Interactifs.»

WALTER LENARDUZZI
Dyrektor Tech Oracle

„Technologia to narzędzie, a Dyscyplina Interactifs oddziałuje bezpośrednio na siłę napędową nowej gospodarki, mianowicie na człowieka. Moim zdaniem należałoby na nowo zdefiniować rolę człowieka w przedsiębiorstwie i na tej podstawie pokazać, że wartość rodzi się z wymiany, z rozmowy. Trzeba też umieć pobudzić tę wymianę i uczynić ją owocną. Interactifs robi to każdego dnia.”

NIKOS SPENTZAS
Managing Director Unilever Food Solutions, Grecja

„Idzie nam świetnie, odnotowujemy wzrost na poziomie 10%. W tym sukcesie ma swój udział szkolenie Interactifs. Ale nie chodzi w nim tylko o wskaźniki ilościowe. Udało nam się stworzyć zgraną drużynę zwycięzców! To szkolenie pozwala uzyskiwać wyniki i przejść do działania!”

FLEMMING MORGAN
Dyrektor Generalny Nutricia i członek zarządu Danone

“Cała moja Ekipa Zarządzająca brała udział w tym szkoleniu, co poprawiło naszą skuteczność jako firmy. W pełni zachwalam je tym wszystkim, którzy chcą polepszyć swoje umiejętności komunikacyjne.”

GUILLAUME GIRARD-REYDET
CEO Pernod Ricard Polska

“To wręcz nieprawdopodobne, że po tylu latach od spotkania Interactifs w 1993 roku, nadal dobrze pamiętam i korzystam, z tego, czego się uczyłem.”

VINCENT GOUTALLIER
Senior Executive Accenture

«Ja i moje zespoły już nie sprzedajemy w ten sam sposób!”

PATRICE FILOCHE
Poprzednio Dyrektor GeneralnyLactalis Parmalat LatAm

“Stosuję Dyscyplinę Interactifs w moich kontaktach z lokalnymi władzami. To podejście jest szczególnie użyteczne w chwilach napięcia czy w trudnych rozmowach lub negocjacjach, kiedy konieczne jest zachowanie taktu. Dzięki temu łatwiej się koncentruję i unikam zarzutów czy niepotrzebnie ostrej konfrontacji. W ten sposób nawiązuję z moimi rozmówcami bliższe więzi, bo postrzegają mnie jako człowieka konstruktywnego, a nie konfliktowego lub groźnego. Sprowadza się to do tego, że łatwiej jest uzyskać to, co było w planach, a przynajmniej zawrzeć bliski temu kompromis. Wykorzystywanie Dyscypliny Interactifs w mojej ekipie buduje coś jeszcze: trwałe fundamenty wzajemnego szacunku.”

HANI RAMZI
Marketing & Business Development Vice President Alcatel Lucent

“Zaraz po wyjściu ze szkolenia poświęconego Interactif bawisz się tymi prostymi i praktycznymi narzędziami z natychmiastowym skutkiem. Następnie sprawdzasz ich skuteczność w codziennych relacjach zawodowych i osobistych. Ostatecznie zdajesz sobie sprawę, że jesteś przesiąknięty skuteczną dyscypliną relacji, która jest ponadto „uniwersalna”…””