Umiejętności relacyjne to najłatwiej dostępne narzędzie rozwoju biznesu. Ponadto dzięki nim relacje stają się prostsze, bardziej przyjazne i bardziej komfortowe.


Badanie Elabe 2016

 

Dyscyplina Interactifs© zrodziła się w terenie, aby tam powrócić.  Jej geniusz polega na prostocie.


Wszyscy darzymy większym szacunkiem tych, którzy wypowiadają się otwarcie i szczerze.

Dziś nie ma czasu na owijanie w bawełnę, przesadną kurtuazję czy jałowy „small talk” w relacjach zawodowych. Nie osiągniemy jednak wiele raniąc osoby z naszego otoczenia, bądź manipulując nimi, aby uzyskać to, czego chcemy.

Musi jednak istnieć sposób komunikowania się i zachowania pozwalający od razu przejść do rzeczy i zwiększyć tym samym wydajność, budujący jednocześnie dobre relacje z naszymi rozmówcami.

Wiele lat temu Philippe de Lapoyade wraz z grupą specjalistów z zakresu zarządzania i komunikacji pochylili się nad tym tematem.

Spojrzeli oni na zjawiska związane z relacjami w podobny sposób jak eksperci Lean i Total Qualité Management patrzą na produkcję przemysłową.

Po wielu latach badań zidentyfikowali niewielką liczbę określonych zachowań, które najczęściej dają dobre rezultaty oraz budują szacunek i zaufanie.

Te zachowania i związane z nimi zasady nazwano Dyscypliną Interactifs© .

Zostały one następnie połączone z wysoce skuteczną metodą szkoleniową pozwalającą nauczać tych zachowań innych taki sposób, aby jednocześnie pozostali sobą.

Przekonani, że najlepszym sposobem, aby wpłynąć na czyjeś zachowanie jest mówienie prosto z serca, otwieramy oddziały na całym świecie, aby móc pomagać ludziom w ich ojczystym języku.

Praktykowanie Dyscypliny Interactifs© polega na tym, że używamy naszych zdolności na co dzień, celowo, a nie w wyniku działania przypadku.


Nawiążmy relację!
Pytanie, chęć, potrzeba …


Ce site utilise des cookies pour améliorer le confort d'utilisation. En acceptant de continuer sans modifier les paramètres de votre navigateur, vous acceptez leur utilisation. Règles de confidentialité - Utiliser des cookies