Emilia Gietka-Wachowska

Trener komunikacji według metody Interactifs® od 2015 roku.

Tłumacz przysięgły języka francuskiego i  doradca ds. komunikacji w kancelarii adwokackiej.

Od lat wspiera biznes oraz instytucje w zakresie komunikacji poprzez wzmacnianie kompetencji miękkich menadżerów, specjalistów oraz personelu operacyjnego, a także poprzez przekład i tłumaczenia ustne.

Jej pasją są zagadnienia rozwoju osobistego i literatura piękna.

Na jej sukces składają się setki indywidualnych i grupowych coachingów, z których uczestnicy czerpią nieustannie inspirację do pracy i rozwoju.

Ma świetny kontakt z uczestnikami szkoleń i zaraża pozytywnie swoim uśmiechem!

W życiu prywatnym mama dwóch silnych młodych kobiet.

Dyplomy

  • Absolwentka wydziału Romanistyki w Instytucie Neofilologii na Uniwersytecie Warszawskim, w ramach studiów stypendium we Francji na Université de Savoie à Chambéry-Annecy U.F.R. Lettres, Langues et Sciences Humaines
  • Absolwentka Dwuletnich Podyplomowych Studiów Kształcenia Tłumaczy w zakresie Tłumaczeń Prawniczych i Sądowych w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Komunikacji Społecznej i Mediów w Polskiej Akademii Nauk.
Ce site utilise des cookies pour améliorer le confort d'utilisation. En acceptant de continuer sans modifier les paramètres de votre navigateur, vous acceptez leur utilisation. Règles de confidentialité - Utiliser des cookies