Anna Romaniecka - Mankiewicz

Dyrektor Zarządzający i Trener w Interactifs Polska

Związana z branżą handlową od ponad 20 lat. Jej praca w IKEA (10 lat) polegała w dużej mierze na negocjacjach oraz na ścisłej, codziennej współpracy z polskimi producentami i z IKEA of Sweden. Następnie pracowała 5 lat dla amerykańskiego funduszu inwestorów prywatnych, dla których prowadziła warszawską sieć sklepów z dekoracją wnętrz pod marką Decorador. W Leroy Merlin odpowiedzialna była za komunikację instytucjonalną, a następnie także za część działań marketingowych. Była przez 4 lata rzecznikiem prasowym tej firmy. Suma doświadczeń zawodowych jest solidną podstawą, z której korzysta od dekady jako pierwszy w Polsce certyfikowany trener Interactifs. Jako Dyrektor Zarządzający prowadzi polski oddział firmy.
Z wykształcenia jest politologiem ze specjalizacją w Public Relations. Pasjonuje się sztuką, ale chętnie czyta literaturę popularnonaukową i reportaże. Najchętniej wypoczywa w kontakcie z przyrodą: w lesie, w górach, czy własnym ogrodzie. Mama dorosłej córki.

Dyplomy

  • Collegium Civitas: magister politologii ze specjalizacją PR.
  • Szkolenia ALERT Media o komunikacji w sytuacjach kryzysowych — poziom podstawowy i zaawansowany.
  • Akademia Otwarta w ramach Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie: kierunek "Rysunek i malarstwo".

 

Mówię Wprost By Interactifs Polska

Ce site utilise des cookies pour améliorer le confort d'utilisation. En acceptant de continuer sans modifier les paramètres de votre navigateur, vous acceptez leur utilisation. Règles de confidentialité - Utiliser des cookies